Oszd meg az oldalunkat!
AJÁNDÉK CD!

Kattints és töltsd le ingyenesen Bagdi Bella A hit teremtő ereje meggyógyít című zenés meditációs cd-jét. Részletek »

Egy dal a bátorságról, egy történet a reményről

Mindannyiunknak vannak nehézségei, az Élet mindenkit próbára tesz időről időre. Van aki ezt könnyedén kezelni tudja, valakinek nehezebben megy. Legyünk bár gyerekek vagy felnőttek, fiatalok vagy idősek, mindannyiunknak szüksége van bátorításra, hogy sikerülni fog jól kijönni belőle, mindannyiunknak szüksége van olyan erő történetekre, amelyek életre keltik bennünk a reményt, ha másnak sikerült, nekünk is sikerülhet.
Bagdi Bella ezt az üzenetet szerette volna átadni ezzel a kisfilmmel, amit a Madarász utca Heim Pál Gyermekkórházban forgattunk a Bátorság dalhoz.

Bagdi Bella: Bátorság dal

Kórházmisszós látogatás Ózdon - Dr. Varga Péter visszajelzése

Vajda Zoltánné, az Edelényi Rákellenes Liga vezetőjének visszajelzése

Egy résztvevő visszajelzése