Oszd meg az oldalunkat!
AJÁNDÉK CD!

Kattints és töltsd le ingyenesen Bagdi Bella A hit teremtő ereje meggyógyít című zenés meditációs cd-jét. Részletek »

Kórházmissziós programunkkal a Szent László Kórház Tűzmadár Alapítványánál jártunk

Kórházmissziós programunkkal a Szent László Kórház  Tűzmadár Alapítványánál jártunk.

A Tűzmadár Alapítvány a  rákbetegek és hozzátartozóik pszichoszociális rehabilitációjáért jött létre.

A Tűzmadár az újrakezdés, az újra születés univerzális szimbóluma, a nap, a nemesség, egyediség és gyengédség hordozója. Fény, szépség és béke, győzelem a halál felett, hit és állandóság tartozik jelentései közé.

Az életbe és a hétköznapi létbe való visszatérést, egy élhető, minőségében kielégítő élet újrateremtését, akárcsak átmenetileg is, szolgálja a Tűzmadár Alapítvány.

Kórházmisszós látogatás Ózdon - Dr. Varga Péter visszajelzése

Vajda Zoltánné, az Edelényi Rákellenes Liga vezetőjének visszajelzése

Egy résztvevő visszajelzése

Kovács Péter, az egészségügyi médiaszövetség alelnökének visszajelzése